Az elektromos széria szezonzárója után az egyik csapatfőnök által tett utalás azonnal lázba hozta a nyilvánosságot, az ABT-nál ugyanis megüresedett egy hely, ahol szívesen látnák Sebastian Vettelt.
A Formula E kilencedik szezonjának utolsó versenye is hozott egy idén még nem látott forgatókönyvet, miközben a napot pontegyenlőséggel megkezdő konstruktőr pilótái egymás mellől várták a rajtot, ami elég lassan érkezett csak el…
Nullázás és győzelem: nem volt köztes eredménye a bajnokesélyeseknek. Miután már csak egy hétvége van hátra, lehet, hogy ez a futam volt a kulcsmozzanat.
Egy óriási tömegbaleset miatt szakították félbe piros zászlóval a Formula E római futamát. Az incidens egy láncreakcióból alakult ki, és nagyon kevésen múlott, hogy valakinek nagyobb baja legyen. A balesetben Sam Bird, Sebastien Buemi, Edoardo Mortara, Antonió Félix da Costa és Lucas di Grassi is belekerült. Bird a hosszú beláthatlan kanyar után törte össze a […]
Az egyik alapvetése volt a Formula E-nek, hogy utcai helyszíneken tervezték népszerűsíteni az elektromos meghajtású autókat, most azonban úgy tűnik egy újabb állandó versenypálya is a naptár része lesz.
A rendkívüli energiaigényű portlandi pályán olykor poroszkálássá vált a Formula E versenye, amelyen senki nem akarta átvenni a vezetést, mindenesetre az izgalmakra a pályán és azon kívül sem lehetett panasz.
A Formula E a városi pályákra specializálódott, amiket sokszor az elektromos sorozat számára alakítanak ki, ritkán fordul elő, hogy olyan helyszínekre látogatnak el, ami már előtte is a versenyzésről ismert.